Sveiki BEZH

BEZH LtD yra Danijos IT kompanija, kuri specializuojasi sudėtingų IT sprendimų kūrimu.

Mes visada teikiame aukščiausios kokybės paslaugas ir saugią IT produkciją, atitinkančių visus įvairių veiklos sričių reikalavimus.

Daugelį metų BEZH sukurta ir tobulinama integruota sudėtingų IT sprendimų sistemą naudojant dinaminį požiūrį į tapatybės ir elektroninės informacijos saugos klausimais.

Mūsų komanda sudaryta iš kūrybingų specialistų, turinčių didelę patirtį šioje srityje, siekiantis sukurti tvirtus sprendimus, naudojant naujausias technologijas ir metodus.

Mes teikiame bekompromisis kokybės paslaugas, išlaikant lankstumą apibūdinanti mūsų atliktą darbą. Mūsų sprendimai suteikia suderinamumą su įvairių sistemų ir taikomųjų programų, skirtų saugumo valdymo, teikant tvirtą pagrindą ateities plėtrai.

Mūsų įmonės partneriai: CFS, Feedback, Dr Jobs, Truemax ir Robofed

Didelė dalis mūsų verslo yra IT tinklų saugumo užtvirtinimas, vystymosi ir plėtra web- programų, mobiliųjų programų, papildytos realybės technologijos ir duomenų bazių, remiantis kokybės pagrindu. BEZH dirba su tiek mažais, tiek dideliais projektais, kur mes naudojame programinės įrangos kūrimo metodiką, kuri leidžia glaudesnius santykius su klientais ir su spartesnės plėtros laikotarpiu.