BEZH SSL CERTIFICATION
Kaip veikia SSL sertifikatai?
SSL sertifikatai naudojami saugiam duomenų perdavimui tarp serverio ir naršyklės. SSL sertifikatai:
    Patvirtina duomenų šaltinį;
    Užšifruoja duomenis persiuntimui viešais interneto tinklais;
    Garantuoja jų originalumą gavėjui.

Pats SSL sertifikatas yra tik failas su kriptografiniu raktu. Panašūs kriptografiniai raktai naudojami labai plačiai, kur tik reikia patvirtinti tapatybę ar šifruoti duomenis. Pavyzdžiui, Lietuvoje Nacionalinis sertifikavimo centras išduoda panašius sertifikatus el. parašui asmens tapatybės kortelėje, o Registrų centras – m. parašui SIM kortelėje. Panašiais sertifikatais programuotojai patvirtina programinės įrangos autentiškumą, tinklo administratoriai – prie įmonės VPN tinklo besijungiančių darbuotojų tapatybę ir t.t.

Kaip praktiškai naudojami šie kriptografiniai raktai, priklauso nuo patikrinimą atliekančios programos ir jos naudojamų technologijų. SSL sertifikatus naudoja TLS (Transport Layer Security) standartu veikiančios programos.

TLS gali šifruoti visų protokolų paketus (interneto svetainės, el. paštas ir t.t.). Tad ir SSL sertifikatai tinka ne tik naršyklėms ir interneto svetainėms, bet ir el. pašto bei kitoms su serveriu bendraujančioms programoms.

Puiku! Taigi jūs esate dabar įsitikine, kadjums reikialinga SSL jūsų e-komercijaiarba kitos rūšies svetainėj.Kaip  sužinoti kokio tipo sertifikatąįsigyti?

SSL Pagrindiniai privalumai:
    * Neribotas verslas-verslui ir verslas-pirkėjui išplėtimas
    * Užtikrintas galutinio pirkėjo konfidencialumas
    * Maža palaikymo kaina
    * Efektyvi kainodara dėl produkto pasiekiamumo internetu
    * Greitesnė investicijos grąža
    * Greitas diegimas


Kaip pasirinkti SSL teikėją?
ČIA jūs galite viską sužinoti  apie SSLsertifikatą.
Tuo atveju, jei jūs nuspręsite pirktiBEZH SSL, jūs turite galimybęužsisakyti SSLed Hostingą plius SSLedDomeną, šiuo atvėju jums nereikia turėtijokių techninių žinių ir jūms nereikiaabsoliučiai nieko daryti, išskyrus kaipužsysakyti Domainą and Hostingą, kaipjūs paprastai darote, kadangi BEZH SSLyra automatiškai įtrauktas į visas mūsųDomenų ir Hostingų paslaugas.Dar daugiau, jus gausite paštuatspausdintą Domeno saugumosertifikatą, ir galėsite pakabinti jį antsienos jūsų įmonėje / organizacijoje.Jei turite savo domeną ir hostingą, tadagalite įsigyti vieną iš šių SSL sertifikatų,ir mes padėsime jums jį instaliuoti.

  • Comodo EV SSL: 400 Euro
  • Comodo Wildcard SSL: 400 Euro
  • Comodo SSL certifikat: 90 Euro
  • Comodo SSL UCC: 400 Euro
  • Comodo-BEZH blended certifikat: 650 Euro

  • RapidSSL certifikat: 38 Euro
  • Rapid SSL wildcard: 120 Euro
  • QuickSSL Premium: 90 Euro
  • True BusinessID Wildcard: 350 Euro
  • True BusinessID with BEZH EV: 550 Euro

Domain:

Užsisakyti Dabar